About Us
O nas O nas

O nas

RE-WO VOLUMIS MOTORS od 2015 roku jest autoryzowanym dealerem marki SKODA w Lubinie.

Misja naszej firmy: „Budujemy długoletnią, dobrą relację, bo lubimy to, co robimy, a w każdym widzimy człowieka, którego traktujemy wyjątkowo uprzejmie z indywidualnym zaangażowaniem w przyjaznej atmosferze.”

 

Zajmujemy się nowymi i używanymi samochodami osobowymi marki SKODA, leasingami, kredytami, ubezpieczeniami, serwisem mechanicznym, sprzedażą części i akcesoriów, usługami blacharsko – lakierniczymi oraz wynajem aut.

 

Nasza specjalizacja to auta dla Ciebie i Twojej firmy. Jesteśmy dla Was, napisz lub zadzwoń. Profesjonalnie doradzimy jaki model samochodu, jaka forma finansowania i ubezpieczenie będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie i Twojego biznesu. Zapraszamy do naszego salonu i na jazdę testową, proponujemy też  nowoczesne formy:  sprzedaż on-line, zawarcie umowy bez kontaktu osobistego, video prezentacje samochodów i kontakt przez media. W naszej ofercie są też samochody używane z gwarancją, z odkupów i od naszych klientów, z Polski, z pełną dokumentacją.

Usługi posprzedażne w pełnym zakresie serwis mechaniczny, diagnostyka i naprawa pojazdów wraz z myciem i czyszczeniem wnętrza po usłudze. Do każdej Skody nowej i używanej dostępny pakiet przeglądowy, pakiet serwisowy i pakiet pogwarancyjny nawet do 7 lat do 200.000 km. Oferta wynajmu samochodu na czas naprawy, możliwa obsługa bez kontaktu w formie door to door. Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych, usługi blacharni i lakierni, w tym także polerowanie i naprawy po gradobiciu.